Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Babięta - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący

Babięta,warmińsko-mazurskie

1 690 000 zł1 000 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Obejrzyj też film załączony do oferty :) wieś babięta , gm. Piecki, pow. mrągowski, woj. warmińsko - mazurskie. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość ( Młyn wodny z początku XX w),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Babięta,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł1 000 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

Na sprzedaż budynek wolno stojący , zlokalizowany w miejscowości Babięta gm. Piecki, pow. mrągowski, woj. warmińsko - mazurskie. Działka usytuowana na wyspie pomiędzy rzeką Babięcką Strugą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane w Jakubowie nad jeziorem Probarskim bardzo czystym i objętym strefą ciszy. Oferuję działki o różnych rozmiarach, od 1600 do 5000 metrów kwadratowych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,50 m² 4 579,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy w sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,3 m2 położone na IV piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Fryderyka Leyka 25 w Szczytnie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 021 m² 53,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki wśród zieleni, wszechobecnych lasów, w spokojniejszym miejscu, w sąsiedztwie tylko kilku sąsiadów a jednocześnie chcesz dojeżdzać w 20minut do Szlaku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lemany

Lemany(Babięta + 19 km)

569 000 zł215 m² 2 646,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom położony w Lemanach (niecałe 2 km od Szczytna). Jasny, klimatyczny, bardzo wygodny. Położony na końcu ślepej uliczki z jedynie kilkoma domami. Usytuowanie zapewnia b. dużo.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rekreacyjne/budowlane o powierzchni 1000 m2 zlokalizowane w Marksewie. W sprzedaży posiadamy działki o powierzchniach od 1000 m2 do 1350 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,10 m² 6 497,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2, usytuowanie na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł58 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu w Rucianem Nidzie. Nieruchomość znajduje się w pobliżu lasu, a z okien rozpościera się widok na jezioro, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Trelkowo

Trelkowo(Babięta + 19 km)

1 800 000 zł170 m² 10 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 739 m²

MB nieruchomosci oferuję na sprzedaż wyjątkowe siedlisko po kapitalnym remoncie w skład którego wchodzi: budynek mieszkalny częściowo podpiwniczony o powierzchni 170 m2, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł15 629 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę z dużym potencjałem położoną w pobliżu aż 3 pięknych jezior w miejscowości Kosewo (gmina Mrągowo). Sprzedawany teren posiada 15 629m2 powierzchni (nr.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 113 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż następujące działki: 69/9 - 4000 m   m   m2 obręb Stare Kiejkuty, gmina Szczytno. Każda z działek posiada warunki zabudowy. Przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Babięta

Babięta,warmińsko-mazurskie

1 720 000 zł43 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 43 000 m2 z linią brzegową 100 m. Strugi Babięckiej (na szlaku kajakowym rzeki Krutyni) oraz 8 000 m2 lasu. Nieruchomość położona ustronnie na skraju Puszczy Piskiej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij